Tiny Houses Millet Modeli
Tinny Hauses Angora Modeli

Tiny House Satılık

Tiny house günümüz standart apartman yaşamının dışında modern ve ekolojik yaşamı destekleyen bir ev çeşididir. Mobil ev çeşitleri arasında yer alan tiny house tekerleklidir ve bir yerden başka bir yere istenildiği zaman taşınabilir. Bu yüzden karavan mobil evler olarak da bilinir. Tiny house Türkiye hareketi son yılların en popüler yaşam tarzını değiştirme hareketidir. Bu yüzden satılık tiny house aramaları oldukça fazlalaşmıştır. Sizler de tniy house satılık arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz demektir.

ARI Tiny House Türkiye’nin en geniş Tiny house yelpazesine sahip firmasıdır. Bir çok farklı tiny house modelleri ile sizlere harika yaşam alanları sunmaktadır. Eğer sizde uygun fiyatlı tiny house modelleri arıyor ve şehrin keşmekeşinden uzaklaşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken tiny house fiyatları için bizimle iletişime geçmektir. Eğer sizde ruhsatlı mobil ev arayışı içerisinde iseniz hemen bizi arayınız.

Tiny house modelleri ruhsatlıdır ve imar izinlidir. Bu yüzden tiny house trafikte güvenle bir yerden başka bir yere taşınabilir. Ayrıca istenildiği alana da konuşlandırılabilir.

ARI Tiny House olarak sizlere satılık tiny house modelleri içerisinde yer alan 6 çeşit Tiny house modeli  sunuyoruz.

 1. Bergama Modeli
 2. Kapadokya Modeli
 3. Efes Modeli
 4. Angora Modeli
 5. Millet Modeli
 6. Truva Modeli

Yukarıdaki linkleri tıklayarak tiny house modellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz küçük ev modelleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan teknik ya da genel bilgiler için bizi arayabilir ve her konuda 7/24 destek alabilirsiniz.

Arı Tiny house modelleri her evin ihtiyaç duyduğu bütün imkanlara sahiptir. Mutfak, banyo, tuvalet, oturma odası, yadak odası ve daha bir çok konforlu yaşam alanı ile sizlere gezgin bir hayatın kapılarını açmaktadır. Normal bir apartman dairesine kıyasla çok daha konforlu, yenilikçi, doğa ile iç içe bir yaşam tarzını benimseyen küçük evler hayatınızı tamamen değiştirecek imkanlara sahiptir. Siz nerde yaşamak isterseniz eviniz de sizinle birlikte gelebilir ve size normal bir evin sunduğu bütün konfor imkanlarını sunabilir. Bu yüzden betonarme yaşam tarzından sıkılan ve hayatına renk katarak yepyeni rotalara yol almak isteyen kişiler için tiny house hareketi tam bir biçilmiş kaftandır.

Tiny house yepyeni bir yaşam tarzıdır;

 • Doğayla iç içe olmak isteyenlerin yaşam tarzıdır tiny house.
 • 4 mevsim doğanın keyfini sürmek isteyenlerin evidir tiny house.
 • Ruhsatlı ve güvenilir kullanımı ile ev sahiplerine mutluluk aşılar.
 • Pratik bir yaşam tarzını benimseyenler için müthiş bir seçimdir tiny house.
 • Kendi küçük ve marifeti büyük bir ev çeşididir tiny house.
 • İçerisinde normal bir dairede bulunan bütün teknolojik imkanları barındıran teknolojik bir evdir tiny house.
 • Çevre dostu, doğaya zarar vermeyen ve ekolojist karakterlere ev sahipliği yapan bir ev çeşididir tiny house.
 • Küçük bir ev olmasına rağmen mimari anlamda harika tasarımlar ile sizlere sunulan bir yaşam alanıdır tiny house.
 • Mobil evlerden oluşan ekonomik bir yaşam çeşididir tiny house.
 • Modern bir ev çözümüdür tiny house.
 • Minimalizm ruhunu en iyi yansıtan karavan mobil evler hayalleri büyük kişiler için en iyi çözümdür.
 • Depreme karşı dayanıklı, doğal afetlerden en az zarar gören ev çeşididir tiny house.

E o zaman daha neyi bekliyorsunuz? Hem uygun fiyatlı, hem doğal yaşamı destekleyen, hem çevreye zarar vermeyen hem de pratik bir ev çeşidi olan tiny house modelleri için hemen web sitemizi inceleyin en beğendiğiniz modeli sizler için üretelim. Eğer isterseniz tiny house proje kapsamında sizlerle birlikte çalışabilir ve mobil evlerinize istediğiniz özellikleri ekleyebiliriz.

İletişim

TOP